270 04 Rakovník

Prodej Dům 5 650 000 Kč
270 04 Rakovník


Popis
Nabízím k prodeji patrovou vilu s kopulemi +garáž+velká stodola v okrese Rakovník. Cca 12km od Rakovníka cca 3km od R6- výstavba, Žatec cca 20min,Karlovy Vary-cca6km od Karlovarky,Praha cca 40min( veškera občanská vybavenost 2km-skola, školka 2x potraviny aj.)

Velikost domu- dvě bytové jednotky vstupní hala + WC,byt 1kk a byt,3+1+šatna- možnost propojení v jeden větší byt.Patro je před rekonstrukcí -hala+ dvě další místnosti. Přízemí je po rekonstrukci ihned k nastěhování+ veškeré vybavení domu zůstává, velká kožená sedačka-pracka-susicka krbová kamna aj, (je v ceně i další stavební materiál). Dům má novou elektroinstalaci,voda v plastu -vlastní studna, vodovod se momentálně buduje je u domu(-zaveden bude i do domu)topení v mědi, čistička odpadních vod, nové podlahy- dlažba- plovoucí podlaha, dům je plně odizolován, je podsklepen 3xsklep-uhli, dřevo,potraviny +kotel na tuhá paliva, dřevo ještě na dvě topné sezóny,stodola velká(vyklizena) možnost dalšího domu k užívání-pred rekonstrukci- dle svých představ welness apod,pozemek velký rozdělen na předzahrádky,skalky,sad a za domem lesík(jabloně, třešně, hrušně,svetsky, ořešáky a okrasné dřeviny aj),nebo možnost další stavební parcely cca 1500 m2,toto bydlení nabízí hodně možností. Zastavěná plocha domu i s nádvořím je cca 2tis m2, krásné a klidné prostředí,sousedi většinou chataři... více informací po telefonu...při rychlém jednání výrazná sleva... RK nevolat!!!

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej