720 00 Ostrava

Prodej Dům 3 390 000 Kč
720 00 Ostrava


Popis
Bydlete v klidné lokalitě a využívajte výhod snadné dostupnosti do centra města. Mám pro Vás dům v lokalitě Ostrava-Hrabová, který lze využít ať už k bydlení větší rodiny nebo vzhledem k poloze blízko hlavní cesty jako sídlo firmy.
VIDEOPROHLÍDKA ZDE: https://youtu.be/kEDNZ_rJu-4
1.NP domu nabízí bytovou jednotku 3+1, kterou je možné ihned obývat. V zimních měsících je v obývacím pokoji možné přitápět v krbu, v letních měsících oceníte přístup z kuchyně na verandu a do zahrady.
V 2.NP je připravena bytová jednotka 3+kk, kterou je nutno dokončit podle svých představ. Další pokoj 1+kk na patře se samostatným sociálním zařízením je možno využívat hned.
Vytápění domu a ohřev TUV je řešeno plynovým kotlem. Průkaz energetické náročnosti budovy ještě není k dispozici, proto uvádím energetickou třídu G.
Parkovat lze přímo před domem, za domem je Vám k dispozici dostatečné soukromí. V obci je výborná občanská vybavenost, MHD, základní škola, mateřská škola, lékaři, nedaleko je průmyslová zóna s dostatkem pracovních příležitostí.
Rozhodnutí je na Vás.
Cena: včetně provize a právního servisu.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej