280 02 Kolín

Prodej Dům 3 290 000 Kč
280 02 Kolín


Popis
Nabízím k prodeji Rodinný dům v klidné části obce Radim okres Kolín o dispozici dvou bytových jednotek 3+1 o velikosti 2x 75m2 se zahrádkou. Jedná se o patrový dům který je částečně rekonstruován. Po rekonstrukci jsou rozvody vody a elektřiny,plynu, radiátory, kotel, plastová okna, nové vnitřní štukové omítky. Ohřev vody prostřednictvím kombinovaného plynového kotle, užitková voda ze studny, na pozemku u domu je přípojka obecní vody, odpad sveden do obecní kanalizace.
V obci se nachází MŠ a ZŠ, v letních dnech lze navštívit koupaliště v Radimi a také sportovní spolky jako je fotbal , šipky , stolní tenis aj....
Dále obec nabízí občanům různé slevy tzv. Radimská karta a její držitel může uplatnit slevu na zmíněné koupaliště a nákup briket v briketárně Radim.

Celková velikost pozemku je 446m2

Obec Radim se nachází 18 km západně od okresního města Kolína, 2 km jižně od města Pečky, na trati lokální železnice Pečky - Kouřim. Ve vzdálenosti 15 km severovýchodním směrem od Radimi leží lázeňské město Poděbrady a 10 km jižně od obce se nachází starobylé město Kouřim. Východní okraj Prahy je vzdálen 26 km. Dálnice D11 je vzdálena 9 km.
Obec je zasazená do krásné přírody která disponuje i mnoha památkami a tudíž nabízí nespočet výletů, ale i relaxace a na druhou stranu je perfetně časově dostupná do větších měst jako je Kolín , Poděbrady ale i Hlavní město Praha.
Pro více informací mě prosím kontaktujte na telefonu +420 608 973 211.

!!!RK NEVOLAT!!!

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej