Hilarova, Ústí nad Labem, Ústecký kraj

Pronájem Byt 3+1 12 000 Kč 63 m²
Hilarova, Ústí nad Labem, Ústecký kraj


Popis

Jste studenti a hledáte vhodný byt pro spolubydlení? Jste rodinka, která už se nevejde do 2+1 a ráda by do většího, slunného bytu s nádherným výhledem na Ústí nad Labem v TOP lokalitě? Tak právě pro Vás je k dispozici byt 3+1 se třemi (ano) balkóny v ulici Hilarova (Ústí nad Labem - centrum), ve kterém právě dokončuji renovace.

Byt se skládá ze třech samostaných (neprůchozích) pokojů. V kuchyni je zcela nový kombinovaný plynový sporák s horkovzduchem, péct se Vám bude jedna báseň. Koho nebaví neustálé mytí nádobí, bude mít k dispozici vestavěnou myčku. Kdo je kuřák, může využít balkón u kuchyně, balkón u obýváku nebo třetí balkón u jednoho z dalších pokojů.

V koupelně je dlažba s obkladem. Je v ní prostor pro hlubokou pračku (60ku) a zároveň máte možnost během zimních večerů relaxovat ve vaně s napuštěnou horkou vodou :)

Ve všech pokojích a chodbě jsou položena nová zátěžová lina, která izuloují od hluku, jsou snadno udržovatelná a nebudou Vás z nich studět nohy :) Dům má bezbariérový přístup, dva výtahy (osobní i nákladní) a je obydlen trvalými nájemníky.

Za sousedním domem se nachází potraviny Norma, díky kterým odpadá nutnost jezdit pro drobnější nákupy do tři zastávky vzdáleného Albertu na Severní Terasu. V krátké vzdálenosti máte k dispozici Zdravotní středisko Skřivánek, zubaře, základní školu, dvě mateřské školky a pro Vaše zvířecí miláčky veterinu. Do centra dojdete do 10minut, kde máte k dispozici veškeré úřady, školy, restaurace i vlakové nádraží.

Přikládám pár fotek na úvod, práce na bytě jsou dokončovány. K nastěhování od 1.3.2020. Požaduji dvě kauce a nájem při podpisu smlouvy. Výhodou přímé dohody je to, že ušetříte na provizi realitky.

Nájem 12.000 Kč + zálohy na služby cca 3.900 Kč (záleží na počtu osob), elektřinu a plyn si přepisuje nájemník na sebe.

Prosím jen vážné zájemce, zaměstnané nebo studující.


Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
bezrealitky.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Pronájem bytů 3+1 objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej