Prodej Dům 7 990 000 Kč 320 m²
Tochovická, Březnice, Středočeský kraj


Popis

Vyjímečná dvoupodlažní novostavba 320m2 obytné plochy před kolaudací s perspektivou plně soběstaného domu s ostrovním systémem, k dokončení dle vlastních potřeb a vkusu, s velkou garáží pro dva automobily a dílnou, na krásném, velkém a oploceném pozemku se soukromím, s nádherným výhledem do krajiny.
Voda: vrtaná studna 40 m /dostatek vody zaručen/, na pozemku ještě dvě retenční nádrže na zalévání zahrady. Vytápění: teplovodní podlahové v celém domě, příprava na TČ, projekt na solární kolektory /energetická soběstačnost s možností čerpání dotací/, plánované krby v přízemí a v patře. V celém domě hotové kompletní rozvody, dále datové rozvody, zabezpečovací alarm. Přízemí domu lze oddělit a zkolaudovat zvlášť, /možnost dvougeneračního bydlení/ . Všechny příčky zděné, přízemí vymalováno /bílá/. Nově založená bezúdržbová zahrada /okrasné a ovocné stromy a keře/. Škola a školka s obchodem 1 km, překrásné klidné místo i okolí - koně, rybníky, kempy, zámky /Orlík,Březnice, Tochovice/. Dům je velmi precizní stavba, veškerá dokumentace z průběhu stavby vč.stavebního deníku i fotografiemi, nezátopová oblast, pozemek drenážován. Březnice 3 km, Příbram 10 min autem, Praha po nové a nepřetížené dálnici D4 45 min. Bez právních vad, rodinné důvody. Více na dotaz.


Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
bezrealitky.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej