Prodej  rodinného domu 111 m², pozemek 3 445 m², Javornice, okres Rychnov nad Kněžnou

Prodej Dům 6 090 000 Kč 3445 m²
Javornice, okres Rychnov nad Kněžnou


Popis
Prodej pozemku s výstavbou poloviny dvojdomu "na klíč", viz vizualizace. Klidná část obce Javornice, vedle Rychnova nad Kněžnou, kde nyní vzniká nová zástavba rodinných a venkovských domů. Pozemek je rohový, viz fotografie. Mezi fotografiemi naleznete katastrální mapu a výňatky z územního plánu. Vodovod a kanalizace na hranici pozemku, elektřina přes silnici.

Dispozice je 5+kk, kde v prvním podlaží se nachází garáž, obývací pokoj s kuch. koutem, pracovna a koupelna s toaletou. Ve druhém podlaží se nachází 3 pokoje a sociální zařízení. Firma zařizuje vše od stavebního povolení, vybudování přípojek, stavbu až po předání klíčů. Cena zahrnuje zejména stavbu domu na klíč s koupelnami, podlahami a dveřmi, základovou desku na rovinu se svažitostí do 2°.

Pozemek nyní není rozdělen pro případ, že bychom našli zájemce na obě poloviny dvojdomu.

Toto je modelový případ, kontaktujte nás a my Vám rádi představíme další možnosti staveb, například samostatné rodinné domy, nebo jiný dvojdům.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej