Prodej bytu 4+kk 107 m², Svitákova, Praha 5 - Stodůlky

Prodej Byt 4+kk 8 720 711 Kč 107 m²
Svitákova, Praha 5 - Stodůlky


Popis
Krásný nový byt 4+kk o rozměrech 107,30 m2 s balkónem ve velice žádané lokalitě Britská čtvrť ve Stodůlkách od společnosti FINEP. Celkový počet bytů v této etapě sedmipodlažního projektu je 100.

Jedná se o projekt ve velmi unikátní lokalitě přímo u metra B - Stodůlky. Spolu s výstavbou vzniká jedinečné místo s několika odpočinkovými zónami, dětskými hřišti, nákupními možnostmi apod. (Zobrazení lokality na mapy.cz u této nabídky je zastaralé a nezohledňuje aktuální stav podoby lokality, proto doporučujeme návštěvu místa.)

V místě najdete bohaté spektrum ochodů a služeb jako je např. Billa, drogerie D&M, lékárna, zdravotní zařízení, školy, školka, pošta, restaurace, a další. Sotva 5 minut chůze je vzdáleno oblíbené nákupní centrum AVION shopping park na Zličíně s obchody, jako je Tesco, IKEA a další.

Projekt nabízí perfektní dopravní dostupnost v podobě vlastního vstupu do metra "B" - Stodůlky. Cesta do centra trvá pouhých 15 min. bez přestupů. V blízkosti se nachází i několik autobusových linek. Lokalita je výborně napojena na Pražský okruh a dálnici D5. Letiště V. Havla se nachází pouhých deset minut jízdy autem.

Předpokládaný termín dokončení projektu 03/2022.

Fotografie a vizualizace jsou ilustrativního charakteru - navštivte nás pro bližší informace.
Při kontaktu prosím uvádějte evidenční číslo ZJ3J30106

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej bytů 4+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej