Prodej bytu 2+kk 97 m², Rybářská, Plzeň - Jižní Předměstí

Prodej Byt 2+kk 4 500 000 Kč 97 m²
Rybářská, Plzeň - Jižní Předměstí


Popis
Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji bytovou jednotku 2+KK v Rybářské ulici v Plzni. Tato BJ je součástí zcela nového projektu výstavby bytových domů nedaleko Kalikovského mlýna, jedná se o výjimečnou lokalitu která nabízí bydlení v klidné části města a zároveň komfort těsné blízkosti nákupních center, středu města a dopravní obslužnosti.
Bytová jednotka je zcela nová, vybavená zcela novým zařízením od kuchyňské linky včetně spotřebičů, po vybavení kuchyňského koutu, obývacího pokoje, ložnice. Samozřejmostí je vybavení předsíně a koupelny, vše ve vysokém standardu. Jednotka disponuje balkónem, který je orientovaný na západ, směrem do klidu a do přírody , dále je zde prostorná zasklená lodžie, nyní vybavená jako malá pracovna. Prosklená stěna mezi lodžií a ložnicí dává pocit prostoru a světla. Jednotka také disponuje prostornou komorou, která je vybavena regály a dalšími úložnými skříňkami. V předsíni je instalován prostorný vestavěný nábytek na šatstvo a obuv. Pokud hledáte nemovitost cela připravenou, nemáte chuť nebo čas se zabývat zařizováním bytu, pak je tato jednotka určena právě Vám.
V blízkosti najdete OC Plaza, CAN, sportovní centrum Kalikovský mlýn, Zoo Plzeň, hlavní scénu Divadla JK Tyla. Nemovitost je v dosahu středu města, kde je vše dosažitelné pěší chůzí.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej bytů 2+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej