Pronájem bytu 2+kk 43 m², Vnoučkova, Benešov

Pronájem Byt 2+kk 9 000 Kč 43 m²
Vnoučkova, Benešov


Popis
Slunný byt 2+kk (43m2) se sklepem (3m2) se nachází v 11 patře (12NP) panelového domu, v přímé blízkosti centra Benešova.
Dispozice bytu: vstupní chodba s menší vestavenou skříní, koupelna s menší vanou, WC samostatné, ložnice (samostatná), obývací pokoj s kuchyňským koutem. Okna jsou východním směrem, výhled na celé město.
Byt je v zachovalém stavu: původní bytové jádro, elektřina. V bytě jsou plastová okna, nové stoupačky. Dům je po rekonstrukci: nová fasáda, nové dva výtahy (jezdí jen na čip), nové vstupní prostory.

Podmínky podnájmu:
Měsíční nájemné: 9.000,-Kč, měsíční náklady na energie: 2.300,-Kč (topení, elektro, voda, společné prostory domu, atd..), kauce: jeden nájem a provize pro RK 1. nájem.

Ke dni podpisu nájemní smlouvy zájemce musí předložit pronajímateli výpis z Centrální evidence exekucí pořízený např. na CzechPointu.
Podnájemce je povinen uzavřít pojištění odpovědnosti na škody způsobené třetím osobám a to nejpozději do 10 pracovních dnů od podpisu Podnájemní smlouvy.

Město Benešov leží necelých čtyřicet kilometrů jihovýchodně od Prahy v kraji mezi řekou Sázavou a horou Blaník. Jeho výhodná poloha na dopravních tepnách (silnice E55 Praha – Mirošovice – Tábor – České Budějovice – Dolní Dvořiště a vlakový koridor Praha – České Budějovice - Dolní Dvořiště), v blízkosti hlavního města Prahy a uprostřed atraktivní přírody a kulturního prostředí jej předurčuje stát se zajímavým střediskem turistického ruchu. Ve městě je veškerá občanská vybavenost.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Pronájem bytů 2+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej