Prodej  rodinného domu 649 m², pozemek 655 m², Libotenice, okres Litoměřice

Prodej Dům 890 000 Kč 655 m²
Libotenice, okres Litoměřice


Popis
V obci Libotenice, 12 km od Litoměřic, nabízíme k prodeji částečně podsklepený, samostatně stojící dům 3+1 s pozemkem o celkové výměře 655 m2. Nemovitost má vlastní studnu, elektřinu 220 a 380 a plynovou přípojku.
K dispozici je souhlas vydaný Sčvk k připojení na veřejný vodovod a kanalizaci. Výborně zachovalé a prostorné jsou sklepy ve dvou podlažích pod obytnou částí domu s klenbovými stropy. V minulosti sloužily pro uskladnění zásob pro obchod. Dům je několik let neobývaný, avšak suchý, staticky nenarušený, a dobře dispozičně řešen, určený k celkové rekonstrukci. Na dům navazuje stavba s hospodářskými budovami a dvůr. K domu náleží zahrada 410 m2, nyní neudržovaná. Po úpravě zahrada poskytne soukromí na posezení, vybudování bazénu, ale i možnost k založení zahrádky. Velký prostor půdy je možno využít pro realizaci podkroví. Parkování je možné na vlastní pozemku. Dům se nachází na okraji obce. V obci je také školka, škola, malý obchod.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej