Prodej  rodinného domu 161 m², pozemek 1 102 m², Holzova, Brno - Líšeň

Prodej Dům 6 500 000 Kč 1102 m²
Holzova, Brno - Líšeň


Popis
Prodej pozemku na ulici Holzově v Brně, m. č. Líšeň. Jeho součástí je jednopodlažní rodinný dům s dvěma byty.

Pozemek i stavbu na pozemku lze využít pro komerční účely, i pro bydlení. Nachází se v uzavřeném areálu, kde sídlí několik dalších subjektů. Areál je oplocený, opatřený elektrickou branou, která je v noci uzavřena (dálkové ovládání). Součástí prodeje je i podíl na příjezdové cestě k pozemku. Plocha parcely je 1102m2. Vlastní pozemek je rovněž oplocen. Užitná plocha domu je 161 m2.
Jednopodlažní dům je zděný. Je napojen na elektřinu, kanalizaci, obecní vodovod a plyn. Pro bydlení je třeba provést částečnou rekonstrukci, v současné době je, stejně jako pozemek, využíván komerčně. Má celkem 6 místností, vč. kuchyně, dvě koupelny a dva záchody plus další technické místnosti. Je rozdělen na dva byty.

Nemovitost je, vzhledem ke své poloze a umístění v uzavřeném areálu, vhodná pro vybudování sídla firmy a provozovny stejně jako pro stavbu, nebo rekonstrukci rodinného domu pro bydlení. Budova je kolaudována a zapsána v katastru nemovitostí jako rodinný dům. Na nemovitosti neváznou žádná omezení, věcná břemena apod.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej