Pronájem bytu 1+kk 25 m², Novovysočanská, Praha 9 - Libeň

Pronájem Byt 1+kk 12 000 Kč 25 m²
Novovysočanská, Praha 9 - Libeň


Popis
IHNED K DISPOZICI.
Exklusivně nabízíme podnájem útulného bytu 1+kk 25 m2. Byt je zcela nový a nikdy nebyl obydlen. Sestává z předsíně, kde je umístěna šatní skříň, koupelny se sprchovým koutem, žebříkem, umyvadlem, WC a přípojkou na pračku. V místnosti je kuchyňská linka se sklokeramickou varnou deskou, troubou, myčkou a digestoří. Byt je vybaven regulovatelnou rekuperační jednotkou, která zajišťuje bezhlučné a šetrné větrání. Výborná dopravní dostupnost- vedle domu je autobusová zastávka Odlehlá, tramvajová zastávka Krejcárek jen 10 min. pešky.
Nájem - 12000 Kč měsíčně, zálohy za služby 2100 Kč. Elektřina se převádí na nájemce. Vratná kauce - 15000 Kč. Provize RK - 1 nájem + DPH.
U nás máte možnost neplatit kauci. Spolupracujeme s partnerem, který vystaví osvědčení o vaší důvěryhodnosti a vystaví záruku místo kauce, zaplatíte jen poplatek.
Pozor, velkou výhodou pro potenciální nájemce je, že byt je v profesionální správě společnosti Bohemian Estates. Nájemci je k dispozici kontaktní osoba, která řeší veškeré záležitosti s nájmem spojené (údržba, platby nájemného, vyúčtování, dodatky, a pod.). Nájemci je tak zajištěno bezproblémové užívání bytu s kompletním servisem.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Pronájem bytů 1+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej