Praha - Hrdlořezy

Prodej Byt 4+kk 18 990 000 Kč 144 m²
Praha - Hrdlořezy


Popis

Střešní luxusní byt s terasou – Zelené Město II. – Praha 9 - 144m2 – 2-3 Parkovací stání – 2 Terasy - Větší Sklep

Nabízíme k prodeji luxusní rodinný byt v novostavbě developerského projektu Zelené Město II. Celý byt je řešený nadstandardně, zcela zařízený a individuálně řešený na přání majitele. Nejedná se o typový nadstandard, ale individuálně pravený projekt na zakázku pro komfortnější a pohodlnější bydlení. Celý byt je atypicky a velice funkčně řešený. Především díky architektonicky upravené dispozici bytu, oproti projektu, bylo docíleno zvětšení ložnice a tím obytné plochy. Byt je kompletně osazen dveřmi Sapeli® o výšce 220/90cm, včetně extra zvětšených hlavních bezpečnostních vchodových dveří 200x100cm Sherlog®. Kuchyně Hanák®je propojena s obývacím pokojem tak, aby bylo možné sledovat a komunikovat s rodinou jedním směrem, včetně vizuálního propojení s otevřenou terasou, která je napojena na obývací pokoj. Vstup na terasu je zajištěn na zakázku vyrobenými exra velkými francouzskými okny VEKRA o šířce 120cm. Propojení mezi terasou a velkým obývacím pokojem je tvořenou pomocí 3 velkoformátových VEKRA segmenty pro maximální propojení vnitřního a venkovního prostoru. Součástí obývákového vnitřního prostoru je venkovní terasa o velikosti 23m2, a druhá o velikosti cca. 8m2. Zadní, tedy hlavní velká terasa je orientována velice příjemným způsobem na Východ a Jihovýchod a v odpoledních hodinách je již odstíněna od slunce.
Teras je řešena tak, aby poskytovala nádherný výhled, ale také případnou intimitu a úplnou diskrétnost. Zakázkovým zacloněním terasy bylo docíleno úplného soukromí. A zvýšené bezpečnosti, včetně eliminace velkých větrů. Obě terasy jsou řešena s vysoce kvalitního materiálu PWC Woodplastic®.

Mezi hlavní přednosti tohoto střešního bytu jsou nadstandardní vabvení a úpravy, atipická architektura se zvětšenou ložnicí, 2-3 Garážové stání s vlastním sklepem. Úžásná orientace bytu, špičkové tepelně izolační vlastnosti díky perfektnímu střešnímu systému, díky kterému není byt v létě přehříván a naopak v zimě je byt velice teplý. Perfektní dostupnost k občanské vybavenosti, docházková vzdálenost 200m do supermarketu Kaufland.
Součástí nadstandardu bytu jsou 2 nezávislé klimatizační jednotky Toshiba® pro obývák a ložnici.
Byt nabízí velké množství úložných prostor, velké zakázkové botníky a velké vestavěné šatní skříně. Celý byt je řešen velmi komfortně, užitně a prakticky. Další výhodou jsou 2 koupelny (sprchový kout + vetší vana) a celkem 3 toalety WC.
Byt obsahuje také zpuštěnou spíš/komoru pro potraviny vedle kuchyně.

Další výhody tohoto rodinného bytu:

Vysoké stropy 304cm
Vysoké atypické dveře - interiér + bezpečnostní vchodové.
Byt v nejvyšším patře - na patře pouze 2 byty
Vlastní vetší sklep cca. 4m2
Garážové stání 2 – Dvou garáž – případně až 3 garážové stání vedle sebe.
Novostavba – vynikající termoregulační vlastnosti
Výjimečný výhled a orientace
Možnost absolutního soukromý na terase
Pocitově pro rodinný život zcela výjimečně řešené dispozice
Pouze 3 roky starý byt – novostavba Zelené Město 2.


Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
bezrealitky.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej bytů 4+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej