České Budějovice 3, Jihočeský kraj

Prodej Byt 2+kk 2 400 000 Kč 40 m²
České Budějovice 3, Jihočeský kraj


Popis

Nabízím byt k prodeji. Je po rekonstrukci cca 5 let zpátky (el. rozvody, voda, plyn, radiátory, kondenzační kotel cca 3 roky starý, vinylové podlahy). Výška stropu 3,4 m (sníženo sádrokartonem na 3 m, lze obnovit na původní výšku), pocitově velice prostorný a vzdušný. Okna plastová, původní. Výhled do vnitrobloku, směr západ. V bytě se nekouřilo. Do centra 5 minut chůze, na zastávky MHD cca 0,5 minuty (Mariánské) a cca 2 minuty (Poliklinika Sever / U Zelené ratolesti). Multikino + obchodní domy cca 5 minut chůze. K cyklostezce u Vltavy cca 5 minut chůze.

K bytu je sklep. Dále společná zahrada.

Zbytek info na doptání.

Pokud uzavřeme kupní smlouvu do 29. 2. 2019, tak bude cena snížena o 50 000 Kč.

Dodatek: SVJ funguje dobře, fond oprav není zatížen žádným dluhem, ale naopak je nově opravená střecha, venkovní fasáda, projednává se oprava fasády z vnitrobloku. Byt má ideální velikost pro studenta / mladý pár, občanská vybavenost je, co by kamenem dohodil, jsem přesvědčen, že tenhle byt se vždy nájemníkem obsadí. Já jako student, a teď už pracující, si ho nemůžu vynachválit, věřím, že se byt jako investice v budoucnu vyplatí.

Měsíční náklady společný fond + voda 1200 Kč, energie (elektr. + plyn) 1400 Kč.


Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
bezrealitky.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej bytů 2+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej