Popis
Prodáno již 93% bytů! Elite real service s.r.o., výhradní prodejce projektu Vám nabízí prodej nového penthausového bytu s terasou a krásným výhledem na historické centrum města. Orientace bytu na 3 světové strany (severovýchod, jihovýchod, severozápad). Exkluzivní terasový byt s maximálním soukromím je situován na střeše bytového domu v centru města Olomouce v developerském projektu Nová Sladovna – 1.etapa (termín dokončení 08/2019). Byt je situován v 7.NP - nejvyšším patře, kde jsou pouze 2 bytové jednotky.
Neplatíte 4% daň z nabytí nemovitosti. Bytová výstavba je situována v exkluzivní lokalitě přímo v centru města v blízkosti ulice Wolkerova v městské části Olomouc – město v blízkosti Čechových a Smetanových sadů.

Bytová jednotka 3+kk 7.45 zahrnuje garážové stání č. 84 a sklep č. 60.017 v 1.PP. Plocha jednotky 86,74 m2 + plocha terasy 31,71 m2 + plocha balkonu 4,89m2 + plocha sklepa 9,34m2.
Nabízíme klientům služby vlastního hypotéčního centra s výhodami, které jsme pro Vás s bankovními ústavy připravily. Kupte si nové nízkonákladové bydlení – bytový dům je zařazen do energetické třídy B s komfortním řešením zvukového a tepelného útlumu (vnitřní chodby jsou odděleny dveřmi od prostoru výtahu a schodiště). Pro zvýšení komfortu bydlení máme v domě umístěny 2 výtahy. Design nové jednotky si můžete upravit dle vlastních požadavků. Nechte si postavit nový byt dle vlastních požadavků.
K novému bytu možno dokoupit sklep, vnitřní parkovací stání, venkovní stání.
Standartní vybavení bytů splňuje požadavky moderního bydlení (plovoucí podlaha, obložkové zárubně, moderní keramické obklady, francouzské okna, atd.).

Klientům nabízíme možnost kompletního návrhu a řešení interiéru.

Vyjímečná investiční příležitost koupě nového bytu přímo v centru města u tramvajové zastávky s docházkovou vzdáleností 5 minut pěšky do historického centra. Pro investory zajištujeme bezplatně následný pronájem, případně i správu nemovitosti.

Doporučujeme osobní jednání a prohlídku výstavby - volejte makléře. Bližší informace k bytovému projektu a největší nabídku novostaveb - nových bytů, bytů na prodej, bytů k pronájmu - naleznete na našich webových stránkách.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej bytů 3+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej