Popis
Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům s garáží a udržovanou zahradou na klidném místě v obci Obrataň na Pelhřimovsku. Jedná se o samostatně stojící jednopodlažní stavbu s bytem dispozice 3+1 o ploše 70 m2. Dům je v dobrém stavebně technickém stavu, průběžně udržovaný. V loňském roce osazen plynový turbo kotel Protherm. V předchozích letech výměna oken za plastová, nové vstupní dveře, odpady v plastu, dostavěna vstupní veranda. Z ulice nové oplocení včetně zdi a pilířů.
Vstup do bydlení zastřešenou verandou. Dále předsíň, kde je umístěna koupelna s vanou spojená s toaletou. Vlevo do kuchyně vybavené linkou a plynovým sporákem. Z kuchyně vstup do obývacího pokoje a dětského pokoje (nyní jídelna). Ložnice se samostatným vstupem. Pod bydlením menší chladný sklípek. Vytápění bydlení ÚT plynové, elektro 220/380V, napojeno na kanalizaci a vodovod (kvalitní voda z hloubkového zdroje za obcí).
Před domem pěkný dvorek zpevněný zámkovou dlažbou. Naproti domu samostatný přístavek garáže s dílnou a skladem. Kolem domu rozlehlá zatravněná zahrada s okrasnými stromy. V zahradě zděný přístavek na skladování nářadí. Pozemek oplocený, ohraničený vysokou stěnou, která zaručuje naprosté soukromí. Parkování možné před domem na vlastním pozemku. Příjemné místo pro bydlení nebo rekreaci mimo ruch velkého města. V místě základní občanská vybavenost, škola, školka, pošta, pár obchodů, restaurace a bistro s kavárnou. Jezdí bus i vlak, dobrá dostupnost do Pacova, Pelhřimova i Tábora. Krásná příroda v okolí, rybníky, hluboké lesy vyhledávané houbaři.
Pro více informací a prohlídku volejte makléře. Doporučujeme!

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej