Plotní, Brno - Trnitá, Jihomoravský kraj

Prodej Byt 2+kk 4 499 200 Kč 59 m²
Plotní, Brno - Trnitá, Jihomoravský kraj


Popis

Developer bez realitky nabízí byt 2+kk s balkónem, (možno vybrat i jiný volný byt nebo ateliér viz. www.novaplotni.cz) v nově budované rezidenci www.novaplotni.cz. Jedinečná příležitost investice do kvalitní nemovitosti na nově budované ulici Plotní v bezprostředním dosahu MHD a pěším dosahu centra města Brna, Vlněna Office Park, Galerie Vaňkovky, administrativní budovy Dorn, centra Škrobárny, obchodu Lidl a dalších. Rezidence "NOVÁ PLOTNÍ" je sedmipodlažní objekt, který se nachází v nejrychleji se rozvíjející brněnské lokalitě Trnitá.

Vstup do objektu je z ulice Plotní a vedlejší obslužné slepé komunikace.

Projekt v centru Brna obsahuje celkem 14 bytů z toho 12 o výměře od 38 m2 do 53 m2 a dva větší, luxusní, mezonetové byty o výměře každý cca 106 m2 s velkými střešními terasami a balkóny. Součástí všech bytů jsou balkóny nebo terasy.

Dále pak projekt obsahuje 10 ateliérů, které můžou sloužit k bydlení i podnikání a to od 38 m2 do 53 m2. Součástí všech ateliérů jsou rovněž balkóny nebo terasy.

Objekt byl navržen tak, aby v něm byl pobyt pro rezidenty co nejvíce příjemný, proto má každý z bytů i ateliérů svůj balkón nebo terasu, na střeše 1.NP bude vytvořena zelená relaxační zóna pouze pro vlastníky jednotek tohoto domu. V 1.NP je společná místnost pro kola a kočárky, v 2.NP budou k prodeji skladové boxy. Parkování v suterénu objektu.

Prodej nemovitostí je do osobního vlastnictví s termínem dokončení podzim roku 2020.

V bezprostřední blízkosti je cyklostezka podél řeky Svratky a to až do obchodního centra Olympia. V nedaleké blízkosti se nachází spousta restaurací, obchodů, galérií, divadel, škol, školek a sportovišť jako tenisové kurty, stadión Draků, stadión Rondo, squashové haly apod.

Veškeré další informace jsou uvedeny na www stránkách vytvořených pro tento projekt


Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
bezrealitky.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej bytů 2+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej