Popis
Nabízíme k prodeji atraktivní stavební parcelu v zástavbě okolních RD o celkové výměře 4 636 m² v Orlové – Porubě na ulici k Rybníku.
Parcela je svažitá, se spoustou ovocných stromů, ve spodní části pozemku se nachází malý olšový lesík. Pozemek je částečně oplocený, vstup je přímo z ulice.
Tato parcela se nachází v klidném prostředí s širokými výhledy do kraje, je zde malý provoz aut. V okolí se nachází ptačí rezervace, pasou se tam koně a dál jsou rybníky kolem kterých vedou stezky pro pěší a také cyklostezky. Parcela je připravena k rozdělení na dvě menší parcely (geometrický plán) a v případě zájmu, lze koupit i menší výměru parcely buď 2 995 m2 nebo 1 641 m2.
Obec Orlová Poruba nabízí velmi klidné bydlení plné zeleně se zámeckým parkem a výbornou občanskou vybavenosti. V blízkém okolí jsou školy, školky a obchody.
Výborná dopravní dostupnost, na zastávku autobusů cca 300 metrů, nejbližší pošta cca 1 km vzdušnou čarou, centrum města, restaurace, banky, nemocnice, … cca 2 km vzdušnou čarou.
V těsné blízkosti pozemku voda a elektřina, plyn a kanalizace je v ulici.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej pozemků objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej