Popis

Nabízím Vám rodinný dům v exkluzivní lokalitě o dispozici 6+1+kk, celkem 144 m2 se samostatným krytým garážovým stáním, vybavenou truhlářskou dílnou, skleníkem, venkovním sezením s markýzou, dřevníkem a kůlnou v tichém údolí s výhledem na zámek. Vzdálenost do centra pěšky 5 minut.

Tuto nemovitost je možné využívat jako dvougenerační. Dům je na rovině. Disponuje přízemím a prvním patrem. V přízemí samostatný byt 3 + 1, koupelna a oddělené WC. Celková užitná plocha přízemí je 73 m2. V horním patře byt 3 + kk včetně koupelny s WC, technické místnosti a šatny. Celková užitná plocha prvního patra 71 m2.

Objekt je situován do velké udržované zahrady s přírodními jezírky, vzrostlými keři, stromy, terasami pro pěstování okrasných rostlin, zeleniny a skleníkem. Vše vytváří klidovou zónu a příjemné prostředí pro odpočinek. Předností objektu je jeho poloha uprostřed přírody a přesto ve městě.

V letech 2005-2012 byla provedena kompletní rekonstrukce celé nemovitosti. Výsledkem je mimo jiné zateplení objektu izolační vatou 12 cm a obložení dřevěnými palubkami. Zadní část domu má venkovní zateplení tvrzenou vatou 6 cm. Veškerá okna jsou nová, dřevěná špaletová, zasklená izolačním trojsklem. Střecha včetně konstrukcí a půdní vestavby je také nová, krytina cembrit. Přístup do prvního patra z verandy po dubovém schodišti.

Interiéry jsou vytápěny: přízemí – krbovými kamny v obývacím pokoji, možnost temperování v době nepřítomnosti elektrickými přímotopy. První patro pouze přímotopy. Minimální náklady na vytápění celého objektu.

Odpad je sveden do tříkomorového septiku, stočné se neplatí. Voda je z veřejného vodovodu a na zahradě je vydatná studna. Možnost připojení na plynovodní i kanalizační přípojky.

V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte na uvedené telefonní číslo nebo e-mail, rádi si s Vámi domluvíme prohlídku objektu.


Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
bezrealitky.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej