Popis

Nabízíme rodinný domek v Českém Brodě. Dům je určený k rekonstrukci, u domu je zahrada s dílnou a garáž. Celková plocha pozemku je 415 m2. Dům je napojený na městskou kanalizaci i vodu. Plynové vytápění.

Dům je v řadové zástavbě v klidné části města. V přízemí je chodba,obývací pokoj,ložnice, kuchyň,koupelna a technická místnost. Vstup na dvorek je přes chodbu i přes technickou místnost. Za technickou místností je ve skále vlastní studna. Nad technickou místností je velká terasa s vchodem do místnosti pro návštevy. Jak z nádvoří, tak z terasy je přístup na schody vedoucí na zahradu.
Vjezd na zahradu je z druhé strany pozemku. Zahrada (303 m2) je na skále s krásným výhledem na rybník a rozlehlý park nedaleko centra města.

Město Český Brod má veškerou občanská vybavenost (škola, školka, nákupní centrum, restaurace, pošta, Městský úřad, lékařská péče aj.) je výborná dostupnost vlakem do Prahy (zhruba 25 min i Kolína 15 min).


Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
bezrealitky.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej