Popis

Nabízíme na prodej nevyužitý rodinný dům s garáží s dispozicí 4+1 v obci Řetůvka.
Celková plocha pozemku včetně nemovitosti je 786 m2, která bude rozšířena na cca 1400m2. Rodinný dům má 1 patro. V přízemí se nachází kuchyně s jedním obývacím pokojem, koupelnou a kotelnou, dále v 1 patře se nachází 3 pokoje. Následuje schodiště pokračující vstupem na půdu, která je dostatečně velká pro výstavbu dalších 2 pokojů.
V domě již delší dobu nikdo nebydlí. Přívod vody je obecní, el. energie 220V a 380V, nyní odpojena z důvodu neužívání domu. Kanalizace a plyn v obci nejsou, odpady jsou vedeny do žumpy. Vytápění je ústředním topením s kotlem na tuhá paliva, ohřev vody elektrickým bojlerem. Pozemek se nachází na lukrativním slunném místě s celodenním slunečním svitem.

Řetůvka je obec ležící v okrese Ústí nad Orlicí v Pardubickém kraji v podhůří Orlických hor. Obec leží na křižovatce silnice třetí třídy z Řetové a silnice druhé třídy (II/360) z Litomyšle přes Sloupnici do Ústí nad Orlicí. Z křižovatky odbočuje slepá ulice, patřící obci, která se táhne malebným údolím s potokem Řetůvka (někdy též Řetovka nebo Husí krk). Podél slepé ulice leží stěžejní část osídlení obce. Žije zde 279 obyvatel.
Leží asi 10 km na sever od Litomyšle, 9 km severozápadně od České Třebové a 3,5 km jihozápadně od Ústí nad Orlicí, ke kterému v minulosti po dva roky (1989-1990) patřila. V obci je veřejná knihovna, hospůdka i obchod a vede tudy cyklotrasa na Přívrat a Semanín
Cena 1 490 000 Kč. RK nevolat!.


Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
bezrealitky.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej