Popis

Nabízíme k prodeji dvougenerační rodinný dům ležící na okraji obce Pravice u Hrušovan nad Jevišovkou.

Dům prošel v rozmezí let 2012 a 2018 kompletní rekonstrukcí (rozvody elektřiny, rozvody vody, plastová okna, sociální zařízení, nové kuchyňské linky, podlahy, dveře, krbová vložka atd.).

Vytápění a ohřev TV je programovatelné v kombinaci zplynovacího kotle na tuhá paliva s akumulační nádobou o objemu 750 l a plynového kotle. Pro ohřev TV pak slouží primárně solární panely o objemu 300 l.

Dům je připojen jak na obecní vodovod, tak na kanalizaci. Užitková voda pro zavlažování a další využití je pak čerpána ze studny. Samotné zavlažování je zajištěno systémem Rain Bird, je instalováno v celé ploše pozemku a umožňuje individuální nastavení pro 13 sektorů. Dostatečný tlak pro zavlažování zajišťuje přečerpávací nádrž o objemu 10 kubíků a tlaková vyrovnávací nádoba (obě pod zemí).

Elektrickou energii dodávají solární panely o výkonu 5 kWp a stavba je samozřejmě napojena i na běžnou elektrickou rozvodnou síť.

Dům stojí na pozemku o celkové výměře 5793 m2, kde dále nalezneme dva sklepy s klenutými stropy o výměrách 15,4 a 13,6 m2 (se stálou teplotou 15 a 14 stupňů), dřevník, dílnu a sklad o výměře 26 m2, zastřešenou cihlovou pergolu s možností vybudování letní kuchyně o výměře 45 m2, zastřešené posezení přiléhající k domu s elektricky ovládaným zastíněním (26 m2), zastřešený bazén o rozměrech 3x7 m s pískovou filtrační technologií a dezinfekční UV lampou, skleník a zděný kompostovník.

Objekt je přístupný elektricky ovládanou vjezdovou bránou a vstupní brankou, další vjezd na pozemek je pak možný z jeho zadní strany. Dům je zabezpečen systémem Jablotron s napojením na pult centrální ochrany, vnější prostory jsou pak monitorovány kamerami s nočním viděním a se záznamem.

V podkroví nalezneme samostatnou ložnici (24 m2), šatnu a úložný prostor (9 m2), obývací pokoj s menší kuchyňskou linkou (55 m2) a toaletu.

V přízemí pak velký obývací pokoj s krbem (38 m2) a vstupem na terasu (21 m2) spojený s jídelnou až pro 8 osob, velkou kuchyni (15 m2) s kuchyňskou linkou zhotovenou na míru vybavenou spotřebiči značky Bosch (myčka, indukční varná deska, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, digestoř), velký samostatný pokoj (25 m2), chodbu, koupelnu s masážní vanou a velkým zděným sprchovým koutem (9 m2) a samostatnou toaletu.

Ze vstupní haly je pak přístupná malá samostatná jednotka o výměře 25 m2 se starší kuchyňskou linkou a velká kotelna.

Zvenčí je možné po žebříku ve výšce cca 2 m nad zemí vstoupit do půdního prostoru o výměře 46 m2.

Pozemek je osázen více než 50 jehličnany, několika meruňkami a asi dvěma sty stromy, které postupem let vytvořily přirozený živý plot a zajišťují tak majitelům domu dokonalé soukromí.

Obec Pravice se nachází 4 km od Hrušovan nad Jevišovkou, 29 km od Znojma, 49 km od Brna a 15 km od Laa an der Thaya (dojezdový čas 15 min).

Realitní kanceláře prosím nevolat!

Volný po domluvě, štítek energetické náročnosti bude vypracován.


Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
bezrealitky.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej