Popis

Pronajmu kompletně zařízený krásný byt s osobitým stylem. Volný od 1.12.2018 na dobu určitou s možností prodloužení.

Byt je nově rekonstruován, klimatizován, plně zařízen ve vysokém standardu a vybaven včetně kuchyňského vybavení. Byt se skládá z velkého vzdušného otevřeného obývacího pokoje s přiznanými trámy, prostorné kuchyně s barovým pultem a posezením, ložnice, předsíně, koupelny s velkou rohovou vanou a samostatné toalety. Vhodné pro jednu osobu nebo pár.

V bytě je velká vestavěná sedací souprava, konferenční stůl z masivu, jídelní stůl z masivu s židlemi, luxusní postel z přírodních materiálů, řada úložných prostor.

Lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost, snadné spojení autobusem nebo tramvají do centra města. Spojení tunelem pod Vítkovem na Karlín – metro Křižíkova jen 10 min chůze, pěší stezkou pod Vítkovem lze dojít do 20 min na Hlavní nádraží.

Nájemné 25.000 Kč/měsíc, nízké měsíční poplatky – provoz bytu včetně vodného, stočného a úklidu domu 1.500/měsíc + elektřina, která slouží i k vytápění 2.000 Kč/měsíc; vše počítáno na 2 osoby.

Kauce 3 měsíční nájmy. Vzhledem k dřevěné prkenné borovicové podlaze prosím bez domácích mazlíčků. Po dohodě možnost parkování osobního automobilu ve dvoře – není tak nutné vyřizovat parkovací kartu.


Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
bezrealitky.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Pronájem bytů 2+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej