Popis

Pronajmu pěkný byt 1+1 s vestavěným patrem na spaní .Volné od 1.10.2019.Mezi kuchyní a ložnicí nejsou uzavíratelné dveře.V kuchyni je rohová kuchyňská linka JENA s elektrickým sporákem. V koupelně je rohová vana Rosa.Nová plastová okna s žaluziemi. Foto jsou ilustrativní z obdobného vyklizeného bytu, může se lišit barevností např obkladů,plovoucí podlahy. Dobrá dopravní dostupnost tramvají na metro Smíchov a Anděl.Poplatky jsou 700 Kč na osobu paušálně. a zahrnují vodné, stočné, odvoz odpadu, úklid domu a osvětlení spol. chodeb.Elektřinu si nájemce převádí na sebe a hradí skutečnou potřebu.Okna jsou situována do tichého dvoru.
Napište mi prosím něco o sobě,co považujete za důležité např. kdo by zde bydlel,jaký mate věk,zaměstnání, koníčky,kouření, domácí mazlíčky,požadavky na nájem a vybavení bytu,od kdy sháníte ubytování a na jak dlouho a kdy by se Vám hodila prohlídka a tel. kontrakt na sebe k dohodnutí prohlídky.


Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
bezrealitky.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Pronájem bytů 1+1 objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej