Prodej Dům 15 800 000 Kč
270 64 Rakovník
původní cena 19 800 000 Kč


Popis
Prodej zemědělské usedlosti 1 490 m², pozemek 8 292 m²
Břežany, okres Rakovník

Hledáte krásnou a velmi ojedinělou nemovitost, a přitom výnosovou investici se zajímavou návratností? Či reprezentativní a rodinné sídlo v opravdu velmi bezpečné obci? Nebo místo, kde budete provozovat drobnou výrobu, eko/bio farmu? Máte mnoho automobilů, veteránu nebo lodí a nemáte je kde vystavit či parkovat? Hledáte místo, kde budete moci bez problému chovat a ustájit koně? Nebo poptáváte ubytovací zařízení, penzion, místo, kde budete moci uspořádávat oslavy, svatby, semináře, atd.? Pak Vám exklusivně nabízíme nádherný, zrekonstruovaný statek z roku 1850 situovaný na návsi tiché a udržované obce. Statek je momentálně pronajímán na svatby, oslavy, víkendové pobyty, semináře, školení, sportovní akce atp., nemovitost je tak zároveň i velmi zajímavou investicí. Statek má momentálně velmi vysokou obsazenost a naprosto vynikající reference.

Nechcete ztrácet čas? V případě zájmu Vám rád pošlu odkaz na virtuální prohlídku, abyste měli úplnou představu o nabízené nemovitosti (360C prohlídka s možností orientace ve videu dle vašich představ).
Nemovitost byla v roce 2012-2013 kompletně, velmi kvalitně, zrekonstruovaná s důrazem na zachování původních prvků s maximálním citem pro detail. Statek je funkčně rozdělen do 4 budov (ABCD), kterým dominuje vzrostlá zahrada se závlahou. Předmětem prodeje je i momentálně nevyužitá část statku s užitnou plochou cca 550 m2, jež představuje velmi zajímavou plochu pro rozšíření - například ubytovací kapacity (cca dalších 18 pokojů + sál o ploše 150m2) nebo jiného využití. Pozemek náležející k této části je momentálně využívaný jako parkoviště. Rádi pošleme další informace

Celková cena:19 800 000 Kč za nemovitost, včetně provize
Poznámka k ceně:vč. provize RK a movitých věcí /tzn.kompletní inventář, povlečení, pokrývky, zahradní traktor, vše k okamžitému provozování


Stavba:Smíšená
Stav objektu:Po rekonstrukci
Typ domu:Patrový
Podlaží:2
Plocha zastavěná:843 m2
Užitná plocha:1490 m2
Plocha podlahová:1490 m2
Plocha pozemku:8292 m2
Sklep:
Parkování:
Datum nastěhování:Ihned
Energetická náročnost budovy:Třída G - Mimořádně nehospodárná č. 78/2013 Sb. podle vyhlášky
Vybavení:

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PROHLÍDKU, TELEFON NEREÁLNÝ . Z DŮVODU VYTÍŽENÍ
PIŠTE MI NA EMAIL. UVEDTE´PROSÍM , SVŮJ TEL.KONTAKT
TATO NABÍDKA NEPLATÍ PRO RK .DĚKUJI

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej