Popis
Nabízím k prodeji slunnou zahrádku o výměře 326 m2, zastavěná plocha 25m2, v osobním vlastnictví, která se nachází v zahrádkářské kolonii v Děčíně, část Letná. Ze zahrady je nádherný výhled po celém Děčíně (Děčínský zámek,....). Terén zahrady je rovinný a zarovnán do kaskád. Na pozemku je vybudována plně vybavená dřevěná chata s evidenčním číslem o rozloze 25 m2. Chata je situovaná na 1+1 (kuchyň, obývák-ložnice), terasa, je plně podsklepená a má velký pudní prostor. Tato chata byla plně rekonstruována (střecha-nová dřevěná konstrukce, izolační folie, střešní krytina,…..obroušení a nalakování chaty, podlahy,..…..). Na zahrádce je zaveden el. proud, dále je zavedena užitková voda, napojená na dvě umyvadla s vyvedeným odpadem. WC je chemické. Možnost celoročního obývání. Na zahradě je umístěna plně funkční udírna.
Zahrada je udržovaná, osázená plodnými ovocnými stromy a okrasnými keři. Parkování pro jedno auto možné hned před zahradou, autobusová zastávka 250m od vchodu do kolonie. Jde o vhodné místo k relaxaci v soukromí např. pro rodiny s dětmi nebo lidi, kteří si chtějí odpočinout od každodenního shonu, zahrada je nenáročná na údržbu. Vjezd do kolonie je zabezpečen uzamykatelnou bránou .
Kontakt: 728544848
Email: michal.boudnych@gmail.com

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej