Popis
Prodej cihlového domu 2+1+ sklep, 150 m2, pozemek 1316 m2, Nymburk.

Jedná se o přízemní, samostatný, cihlový dům z roku 1910, vhodný k rekonstrukci, který se nachází nedaleko obce Milovice, kde je vlakovému nádraží a veškerá občanská vybavenost. Zastavěná plocha a nádvoří má 534 m2 a zahrada má 782 m2 a má velmi úrodnou půdu. Vesnice je typická svou kruhovitou návsí – tzv. okrouhlice. Její půdorys je evidovaný jako kulturní památka. Je zde evidováno cca 34 adres.

Koupelna s vanou, WC samostatné. Topení lokální. Okna dřevěná, špaletová. Na podlaze položena dlažba a prkna. Na pozemku studna. K dispozici velká stodola na možné parkování, k využití kůlny a půda.

Přístup k pozemku po pevné silnici, jezdí zde i autobusová linka. Dopravní dostupnost – velmi dobrý spoj do Prahy, Mladé Boleslavi a Nymburka, autobusová stanice pro linku 497.

Občanská vybavenost v okolí ( mateřská školka, školy, restaurace, obchody, sportoviště atd. ).

Možné financování hypotečním úvěrem. Prodej je možné realizovat koncem října 2019, prohlídky ale možné ihned.

Třída energetické náročnosti nebyla dosud určena, z tohoto důvodu je udávána nejnižší možná. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu.

ID nabídky: N59540

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej