Popis

Dům se nachází v klidném místě, v zástavbě rodinných domů, nedaleko centra obce. RD 3+1 je po částečné rekonstrukci, nová elektřina v mědi, vnitřní omítky, ústřední topení na elektrokotel, ohřev vody el.bojlerem.
Dispozice domu: v přízemí je vstupní dřevěná veranda, chodba, koupelna s WC, kuchyň, 3 pokoje, vstup do sklepa a do patra. V patře je chodba, 1 pokoj, 2 komory a půda. Dům je podsklepen a má velké půdními prostory – možnost půdní vestavby. Okolo domu je rovinatá zahrada. Celková výměra pozemku je 645m2.
K domu je možno přikoupit vedlejší stavbu domu 3+1 s pozemkem 360 m2. Domy mají společnou stěnu (původně byly domy propojeny). Na pozemku jsou zděné kůlny. V obci je veškerá obč. vybavenost: škola, školka, Česká spořitelna, pošta, stanice rychlé záchranné služby, lékárna, zubař. Dále vlakové i autobusové spojení.. V okolí je krásná příroda s lesy a rybníky. Kutná Hora je vzdálena 19km, Čáslav 20km, Zruč nad Sázavou 13km a Praha cca 70km.PENB nebyl zatím majitelem dodán, proto uvádíme v souladu s novelizací zák. 406/2000 Sb. energetickou náročnost budovy: Třída G - Mimořádně nehospodárná podle vyhlášky č. 148/2007 Sb.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej