Popis
Jedná se o rovinatý pozemek o celkové ploše 3524 m2. Pozemek má obdélníkový tvar. V případě zájmu možno prodat vedlejší dva pozemky o podobných rozměrech. Všechny tři pozemky jsou součástí rozvojové lokality města Brna viz schválená Územní studie Rozvojové území Brno-jih, což bylo podkladem tzv. “Aktualizace územního plánu tento velký soubor změn územního plánu zrušil soud, přičemž předmětné pozemky nebyly předmětem žádných námitek a jsou v současné době v nezměněné podobě (tedy jako pozemky určené k výstavbě bytových domů) “navráceny” zpět do územního plánu v 43. souboru změn ÚP. Magistrat Brna bezprostředně po zrušení této aktualizace hledal možnosti jak tyto žádoucí a nekontroverzní části co nejrychleji vrátit zpět do UP, po konzultacích právníci města doporučili celým procesem schvalování projít znovu. Dle harmonogramu probíhá nyní dle aktuálních informací OUPRu Brno zpracování a z časových důvodu současně projednávání s dotcenymi orgány tak, aby do konce tohoto roku bylo vše připraveno k veřejnému projednání a následnému schválení zastupitelstvem města.

Pod čáru uvádím, ze cena pozemků bezprostředně po schválení “Aktualizace územního plánu “ vyskočila na cca 3500 Kč/m2 po zrušení této aktualizace klesla cena na v průměru 1900 Kč/m2, nicméně tato cena se objevuje u všech stejně, zrušenou Aktualizací územního plánu “postižených” pozemku v okolí nyní, neboť jsou součástí schválené rozvojové lokality města Brna. V případě potřeby mám mnoho dalších podkladů jak k vývoji cen, korespondenci s magistrátem apod.

Telefon: +420 728 288 108
Email: info@skupinacerta.cz

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej pozemků objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej