Popis
Nabízíme Vám ke koupi zajímavou nemovitost, samostatně stojící rodinný dům s velkým udržovaným pozemkem, zděným altánem nacházející se v klidné obci Slověnice.
Rodinný dům je situován v levé části pozemku za vjezdovou branou a předzahrádkou. Půdorys je obdélníkového tvaru. Objekt je v dobrém technickém stavu, v minulosti procházel postupnou rekonstrukcí. Stavba je zděná s vápennými omítkami, sedlová střecha s krytinou z pálených tašek.
Obytná část je o něco širší jak prodloužená hospodářská část objektu. Na pozemku se u domu nachází altán a menší samostatný sklep (zemljanka) k uložení ovoce, zeleniny apod., situovaný za domem. Vedle domu je vybudován pěkný zděný altán se dřevěným krovem a sedlovou střechou. Přivedena je sem také elektřina s osvětlením. Altán je prostorný s širokým využitím a může sloužit např. k posezení v zastřešeném prostoru, grilování a různým zahradním oslavám.
Hlavní objekt tvoří obytná část, kterou tvoří dispozice 3+kk se samostatným vstupem, samostatné WC, komora, dílny a přípravna dřeva (hospodářská část) se vstupem na prostornou půdu, která prochází přes celý objekt.
Před vjezdovou bránou je parkovací prostor pro vozidlo, vydlážděný zámkovou kameninovou dlažbou.
Objekt je napojen na elektřinu 230/400 V, voda vlastní studna (čerpadlo je uvnitř objektu), odpady svedeny do jímky zabudované v zemi vedle domu.

Celková plocha nemovitosti činí 1.808 m2, z toho zastavěná plocha činí 1.014 m2, užitná plocha obytné části činí cca 100 m2.

Objekt je ihned volný k bydlení, ale i jako chalupa.
Více informací a zejména fotografií naleznete na našich webových stránkách www.credoreal.cz.

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz, klíče máme v RK!


Cena: 3.190.000, -Kč včetně provize RK!

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej