Popis
Nabízíme Vám ke koupi krásnou nemovitost, samostatně stojící novostavbu zděné chaty s číslem evidenčním a velkým svažitým pozemkem, nacházející se v klidné chatové lokalitě na okraji městské části Brno-Bosonohy v okrese Brno-město s překrásným výhledem na okolí.
Příjezd je zajištěn místní komunikací až na vlastní pozemek, kde se za vjezdovou bránou nachází parkovací prostor pro více vozidel, tvořený betonovou zatravňovací zámkovou dlažbou.
Novostavba chaty je třípodlažní, zděná stavba se sedlovou střechou. V přízemí se nachází hlavní vstup do objektu s bezpečnostními dveřmi. Za dveřmi je menší zádveří, tvořící průchod do objektu. Za dveřmi se nachází hlavní rozvodná skříň elektřiny a také další rozvodny pro technologie.
Objekt je vytápěn moderními elektrickými topidly a je také klimatizován, a to jak v přízemí, tak v podkroví moderními klimatizačními jednotkami umožňujícími také přitápění v zimním období.
Moderní okna tohoto objektu jsou vybavena venkovními žaluziemi s komfortním elektronickým ovládáním. Objekt je dále vybaven strukturovanými rozvody pro internet a TV.
Objekt je komplexně zabezpečen kvalitním elektronickým zabezpečovacím systémem a kamerovým systémem.
V suterénu se nachází sklepní prostor se samostatným obloukovým vstupem, který lze využívat jako úložný prostor, dílnu nebo po úpravě jako malou vinárnu. Nachází se zde také technologie pro rozvod vody napojené na vlastní studnu, která se nachází na pozemku vedle objektu.
Inženýrské sítě – elektřina 230/400 V, vlastní jímka, vlastní studna napojena do objektu.
Celková plocha pozemků je 2.675,0 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří činí 61,0 m2 ostatní plochou. Celková užitná plocha chaty je cca 120 m2.
Objekt je ihned volný k užívání. Doporučujeme k využití, jako celoročně obyvatelnou chatu případně kombinace bydlení a relaxace. Výhodou je velmi klidná lokalita s překrásnou přírodou v okolí, umístění objektu na prostorném pozemku s výhledem do okolí, přes to, že se již jedná o okraj města Brna s výbornou dostupností.
Volné ihned, klíče v RK!

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz

Cena: 5.999.000, - Kč

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej