Popis
Nabízíme Vám ke koupi moc pěknou samostatně stojící chatu o velikosti 3+kk, která se nachází v zahrádkářské kolonii Sříbský Mlýn.

Celková plocha činí cca 412 m2, z toho zahrada je 377 m2. Užitná plocha chaty je cca 50 m2.

Dispozice:
Při vstupu do chaty vejdeme do první místnosti, která je spojená s kuchyňským koutem. Další místnost se samostatným vstupem nalezneme po pár schodech nahoru v zadní části chaty. Využívána je jako hlavní obytná místnost a její dominantou je pěkný krb. Schodištěm vejdeme do podkrovní části chaty odkud je překrásný výhled na přírodu a okolní lesy. Vybavení chaty je možné ponechat. Ve sklepě jsou další dvě místnosti. U sklepu se nachází nádrž na dešťovou vodu s čerpadlem, která je využívána na zalívání květin nebo zahrady. V zahradní části nalezneme ovocné stromy, broskve, švestky, jabloň a pár menších keříků malin atd.

Příjezdová cesta k chatě je do mírného svahu po nezpevněné komunikaci. Velkým pozitivem nabízené chatky je výborná autobusová dopravní dostupnost v Integrovaném dopravním systému města Brna a nedaleká vlaková zastávka, se spoji přímo z města Brna anebo z Moravských Bránic.

Nabízená chata se nachází v oplocené zahrádkářské kolonii. Poplatek v kolonii je 100, - Kč ročně. Objekt je napojen na místní vodovod, je sezonní a má vlastní vodoměr – vodné stočné vychází na cca 100, - Kč ročně (dle spotřeby). Elektřina se platí jednou ročně, chata má vlastní elektroměr. Odpady jsou svedeny do vlastní jímky.

IS: místní vodovod, elektřina 230 V a 380 V, vlastní jímka, topení – tuhá paliva (krb), v kuchyni jsou kamna na propan butanovou bombu a elektrický přímotop.

Nemovitost je volná okamžitě, klíče máme v RK. Proto neváhejte a kontaktujte nás na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

Cena: 1.190.000, - Kč

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej