Popis
Realitní kancelář Proxima nabízí k prodeji rodinný dům v obci Rybník u Dolního Dvořiště.

Objekt je v současné době využíván jak pro bydlení, tak pro podnikání (občerstvení a ubytování), je možné jej využívat pouze pro bydlení. Dům je patrový, s velkou zahradou za domem, celková plocha pozemku 2.223 m2.

Dispozice domu: v přízemí domu se nachází kuchyně spojená s obývacím pokojem, další samostatná kuchyně, společenská místnost, koupelna s WC, kotelna a toalety pro hosty. V patře jsou umístěny tři samostatné ložnice, koupelna a WC.

Vytápění ústřední na tuhá paliva, ohřev vody bojlerem. Dům je připojen na obecní vodovod, odkanalizován do tříkomorového septiku. Okna plastová. K dispozici zabezpečovací zařízení.

Přilehlá zahrada nabízí velký prostor pro relaxaci, posezení a rodinné vyžití. Na zahradě se nachází rybníček s přítokem vody. Větší dřevěný zahradní domek je uzpůsoben pro letní ubytování se 4 lůžky, koupelnou, kuchyňkou i vytápěním. Na zahradě je dále umístěna dřevěná kůlna, plechová garáž pro uskladnění nářadí, zděná kůlna a menší sklep.
Pozemek za domem (1.028 m2) lze využít jako stavební parcelu.

U domu je dostatek místa na parkování, je zde zbudován také přístřešek pro parkování osobního automobilu, prostor uzavírá brána na elektrický pohon. Doporučujeme osobní prohlídku. Pro více informací kontaktujte realitní kancelář.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej