Popis
Nabízím Vám nejenom zde ke koupi výjimečný soubor pozemků v místní části Jindřichova Hradce - Horní Žďár, situovaný nad řekou Nežárkou,zcela mimo záplavovou oblast (viz. přiložené dokumenty, téměř z poloviny své rozlohy zastavitelný,celo oplocený, s před nedávnem zbudovaným rybníkem s alejí vzrostlých stromů, výhradně pro soukromé užívání.To vše na samém okraji obce, s orientací do volné krajiny, vyplněné pouze několika původními zemědělskými usedlostmi a nově vystavěný rodinnými domky, z nichž jeden je ve vlastnictví stávajícího majitele nemovitosti, který zde sám dlouhodobě žije.
Celkem je k dispozici více než 0,50 ha, přesněji 5.670m2, z toho přímo stavebně využitelných 2.157m2 s rovinatým charakterem. Platný územní plán řadí tuto část do kategorie bydlení smíšené venkovského typu s možností výstavby domu s jedním nadzemním podlažím a obytným podkrovím, s přirozeným respektem k charakteru stávající zástavby. Bezproblémové napojení na místní, účelovou komunikaci, která nemovitost zčásti obepíná a je s ní tedy v přímém sousedství. Z inženýrských sítí možnost napojení na rozvod elektrické energie a obecní vodovod, kanalizace do 2 let. Díky místnímu systému navzájem provázaných a propojených vodních ploch se jako ideální řešení jeví likvidace odpadních vod prostřednictvím domácí ČOV.
V případě Vašeho zájmu pro Vás zajistím nejenom veškerý servis spojený s nabytím vlastnického práva k prezentované nemovitosti, nýbrž po domluvě i vše potřebné pro budoucí územní a stavební řízením ve spojení s Vaším projektem.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej pozemků objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej