Popis
Nabízíme k prodeji chalupu před rekonstrukcí o podlahové ploše cca 300 m2 v těsné blízkosti obce Krásná Lípa - okres Děčín v turisticky žádané oblasti Českého Švýcarska. V přízemí se nachází kuchyň, koupelna s WC, velká prozatím nevyužívaná místnost, dílna, spíž a chodba, ze které je přístup do 1.NP a sklepa. V 1. NP se nachází dva menší a jeden velký pokoj, terasa a dále chodba s přístupem na půdu. Pod celým objektem se nachází prostorný sklep s klenbovými stropy a vlastní studnou.
Chalupa je připojena na elektrický proud, vytápění kamny a přímotopy. Možnost připojení na vodovodní řad (3m od domu) a plynovodní vedení, které je vedeno po nevyužívané části pozemku. Chalupa se nachází na pozemku o výměře 3611 m2 umístěného podél silnice II/263 vedoucí z Chřibské do Krásné Lípy. Nejedná se o průtahovou silnici. Součástí je i kůlna o zastavěné ploše 50m2, která měla původně sloužit jako garáž s dalšími obytnými prostory. U obou objektů se jedná o energetickou třídu G.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej