Popis
Jedná se o prodej rodinného domu s pozemkem situovaného v centru města na ul. Žeranovská v těsné blízkosti Městského rybníku. V blízkosti centrum města, zastávka bus, obchody, služby, Kolářovy sady.

S výhradním zastoupením nabízíme k prodeji dům u centra města. Dům je určen k demolici nebo celkové rekonstrukci (praskliny ve zdivu, špatná střecha). Dům je napojen na obecní vodovod, kanalizaci, elektřinu, plyn. Dům je ze smíšeného zdiva, střecha sedlová s eternitovými šablonami. V přízemí domu se nachází nebytový prostor, v patře bytová jednotka s kompletním sociálním zařízením. PENB = G

Mezi domem a zahradou je průchod o šíři cca 3m. Zahrada je téměř čtvercového tvaru a nachází se zde kryté posezení s krbem a zahradní domek na nářadí. Na zahradě jsou okrasné dřeviny a záhony.

Plocha pozemků celkem 772 m2, z toho zahrada 457 m2 a 315 činí zastavěná plocha a nádvoří. Třída energetické náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná (dle ) Cena: 2 990 000 Kč

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej