Popis
Natali Star Reality exkluzivně nabízí k prodeji činžovní dům. Veškeré byty jsou pronajaté dlouhodobě.
Pětipatrový cihlový dům , nacházející se v turistickém centru Karlových Varů, dělí od historických památek města pouhých několik minut.
Devět apartmánů v objektu ve velikosti od 32 do 100 m2, prosperující svým regulérním pronájmem, se nachází v několika stovkách metrů od karlovarských minerálních pramenů a destinací. V přízemí se nachází místnost o výměře 120 m2, kde je možné zrealizovat restauraci, spa centrum, salon krásy atd. Místo, kde se dům nachází, ho dělá přitažlivým dokonce i pro krátkodobý pronájem turistům na pár nocí. Z domu si můžete zrealizovat cokoliv – hotel, penzion nebo resortní hostel.
Zastavená část pozemku pod budovou měří 166 cm2. Užitná plocha domu má velikost 835 m2.
V roce 2012 byl dům kompletně zrekonstruován, byly vyměněny všechny komunikace i elektrika, sítě, také byly na domě provedeny instalatérské a sanitární práce. Při práci byla použita moderní technika a kvalitní stavební materiály. Také byla opravena fasáda a střecha jednotky.
Pronajaté byty jsou kompletně vybaveny moderní technikou a nábytkem. V každém bytě je individuální ohřev vody i vytápění.
Dům je hotovým byznysem pro vlastníka. Každý měsíc vynáší důchod více než 4 000 €. Tento objekt doporučujeme investorům hledajícím nemovitost, která jim bude stabilně vynášet peníze na trhu v České republice.
Doporučujeme prohlídku.

ev.č.: 0002
třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná
podle aktuální vyhlášky
druh objektu: cihlová
stav objektu: velmi dobrý
typ domu: patrový
zastavěná plocha (m2): 166
užitná plocha (m2): 600
plocha parcely (m2): 300
počet podlaží objektu: 5
počet míst k parkování: 2

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej