Popis
Právnický servis v ceně, Zprostředkujeme Vám výhradní prodej chalupy v obci Třebín, patřící pod Dubné, vzdálené 2 km. Vesničku Třebín najdete mezi mnoha rybníky 7 km západně od jihočeské metropole České Budějovice. Chalupa prošla v 80 letech celkovou rekonstrukcí, štít a všechny, kromě dvou podélných obvodových zdí, jsou nové - cihlové. Kamenné zdi mají uvnitř přizděné odizolované cihlové příčky, takže vnitřní místnosti jsou bez vzlínající vlhkosti. Střecha odizolovaná polystyrenem. Stavení je dobře udržované, má suché zdivo, zdravý krov a střešní krytinu ve výborném stavu. Zastavěná plocha s nádvořím 192 m². Vybetonovaný dvorek, jehož polovina patří k sousední nemovitosti (bratra majitelky) vede do zahrádky s rozlohou 219 m², kde jsou ovocné stromy, jabloně a broskvoň, keře - rybízy, angrešty a záhony se skleníkem. Ze dvora je vstup do garáže a technické místnosti, která slouží jako dílna a sklad paliva. Na dvorku se nachází pergola s posezením a zahradním grilem.
Dispozice přízemí: ze dvora se vchází do malé předsíňky, vpravo vstup do kuchyňky s jídelním koutem, za kuchyňkou se nachází koupelna s vanou se samostatným splachovacím WC. Nalevo v přízemí je obývací místnost, ze které vedou dřevěné schody do druhého podlaží. Nahoře najdete dva útulné pokoje s dřevěnými šikmými stropy, se dvěma střešními okny. V celém domku jsou dřevěné stropy s trámy, na podlahách dlaždice nebo PVC podlahy v dekoru dřeva. Do domu je zavedena elektřina a užitková voda z vlastní studny. Přípojka pitné vody se nachází před domem přes místní komunikaci. Kanalizace je obecní, topení lokální na tuhá paliva. Na nemovitosti neváznou žádné dluhy ani břemena. V Třebíně je aktivní sportovní klub s občerstvením, tenisovými kurty a hříštěm na nohejbal a plážový volejbal. Předností této nabídky je výborná lokalita - krásné místo uprostřed jihočeských lesů a zlatavých rybníků nedaleko krajského města. Ev. číslo: 27190.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej