Popis
Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme koupi rodinného domu s pozemkem o celkové ploše 667 m2. Rodinný dům se zateplenou fasádou má dispozici 5+1, přičemž k domu náleží další přístavba se samostatným vchodem. V přístavbě se nachází jednotka s dispozicí 2+kk, s vlastním podružným měřidlem spotřeby elektřiny. Možnost propojení obou jednotek v rámci jednoho objektu nebo ponechání jako vedlejší prostor k pronájmu či kanceláři. Na pozemku se nachází hospodářská stavba, nabízející využití jako dílna, či garáž.
Dům se zatepleným pláštěm je vytápěn plynovým kotlem s teplovodním rozvodem, zdroj vody je z vlastní studny, odpad je řešen do septiku. Na pozemku je již zřízená přípojka do veřejné kanalizace. V rámci napojení na kanalizační síť je možno v případě zájmu objekt připojit i na městský vodovod. Projekt k napojení kanalizace včetně plánů je k dispozici. Elektrické rozvody v hlavní části domu ( mimo přístavbu ) jsou v mědi.
Zajímavá nabídka příjemného bydlení s dobrou dostupností autem i MHD do centra města. Možnost skloubit rodinné bydlení s podnikáním ve vlastních prostorech. Pro více informací k nemovitosti a sjednání prohlídky mne neváhejte kontaktovat. Nabízíme rovněž výhodné financování nemovitosti.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej