Popis
Naše realitní společnost si Vám dovoluje nabídnout možnou koupi RD Odry Loučky. Dům je dvoupatrový a je možnost využít k dvougeneračnímu bydlení či k bydlení a podnikání zároveň ( dům má dva samostatné vchody ) Nebo pro početnější rodinu pouze k bydlení. To už je na potřebách nového vlastníka. Dům má užitnou či podlahovou plochu cca 180 m2.
Vytápění domu je řešeno jak plynem, tak i tuhými palivy. K domu patří garáž, hospodářská budova, vlastní studna, zahrada o výměře 981 m2 včetně před zahrádky. Dům není napojen na vodovodní řád, ale je tady možnost připojení a ten je v dosahu 20 m, odpady jsou svedeny do septiku. V přízemní části domu je kuchyň, obývací pokoj, ložnice, koupelna, WC a kotelna a v patře je pak kuchyň, obývací pokoj, ložnice, koupelna ,WC, komora a balkon.. Dům se nachází v místě odkud je veškerá občanská vybavenost vzdálená cca 3 km s pravidelnou autobusovou linkou a 300 m vzdálenou vlakovou zastávkou a jedná se o opravdu velmi klidné a pohodové bydlení. Pokud projevíte zájem o více informací včetně dotazu na cenu kdykoliv mne neváhejte kontaktovat na uvedených kontaktech. Více fotografií a cena na vyžádání

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej