Popis
Nabízíme k prodeji formou elektronické aukce samostatně stojící rodinný dům se zahradou po kompletní rekonstrukci o dispozici 5+1 a podlahové ploše 270 m2, který se nachází ve městě Golčův Jeníkov. Dům je dokončen a připraven k nastěhování.
Dům stojí na pozemku o celkové ploše 740 m2.

Elektronická aukce se bude konat dne: 17.10.2019 od 13:00 hod do 13:30 hod. V aukci čiňte nabídku ceny formou příhozů na našem portále aukcí a dražeb. Více informací na e-drazby.cz, nebo na emailu info@e-drazby.cz

Dispozice domu:
- v 1. NP se nachází vstupní hala s dřevěným schodištěm do podkroví, samostatný pokoj (ložnice), prostorný obývací pokoj s kuchyňskou linkou a vstupem na terasu, koupelna s rohovou vanou a sprchovým koutem a samostatné WC.
- ve 2. NP je pak situována chodba se vstupem do tří samostatných pokojů, koupelna s WC a sprchovým koutem.

Vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem, v přízemí pomocí podlahového vytápění a v podkroví pomocí radiátorů. Ohřev teplé vody je rovněž pomocí plynového kotle.
U domu je vlastní čistička odpadních vod.

Dům je nově osazen plastovými okny s dvojskly (vnitřní barva bílá, venkovní zlatý dub), v podkroví střešní okna zn. VELUX.
Celý dům je zateplený sokly z marmolitu.
Dům má novou střechu, včetně nových krovů, latí, izolační fólie, zateplení a betonových tašek zn. BRAMAC (se zárukou).
V domě jsou kompletně nově provedeny rozvody elektřiny (měď), vody, plynu a odpadů.
Podlaha je kombinovaně řešena z dlažby a plovoucí podlahy.

Energetický štítek odpovídá třídě "C". Příznivé náklady na provoz domu.

Za domem je krásná zahrada s terasou a vlastní studnou pro účelové zavlahování. Vedle domu je vybudováno vydlážděné stání pro dva automobily.

Dům je vhodný jak k trvalému bydlení, tak jako víkendové sídlo.
Dobrá dostupnost na dálnici, zejména do měst Praha, Kutná Hora, Čáslav.
V okolí se rovněž nachází veškerá občanská vybavenost - MŠ, ZŠ, autobusová a vlaková doprava, ochody, restaurační, kulturní a sportovní vyžití apod.
Výborná dostupnost vlakem do Prahy.

Každý zájemce je povinen si zjistit skutečný současný stav pozemku, porostu a staveb zejména s ohledem na případné reklamace vlastností předmětu aukce.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem.

GPS: 49.824476433, 15.472500574

Aukční jistota se automaticky vrací, pokud se v aukci zájemce nestane vítězem.

Prohlídka se bude konat 11.10.2019 od 14:00. Pro potvrzení účasti volejte zástupce aukční společnosti tel. 774 882 901 - Ing. Dalibor Daneš. V případě, že nikdo z případných zájemců nepotvrdí účast, prohlídka se konat nebude. Proto velmi doporučujeme potvrdit Vaši účast. Účast na prohlídce není podmínkou pro účast v aukci.
En. náročnost b.: G - Mimořádně nehospodárná
Cena: nejnižší podání.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej