Prodej Dům 12 950 000 Kč
181 00 Praha 8


Popis
RD -PRODEJ -PRAHA 8 -TROJA 360 m2

Exklusivně Vám nabízíme rodinný dům situovaný na unikátním místě v naprostém klidu a zeleni v Praze 8 – Troja, ul.Nad Trojou. Celková plocha pozemku je 491m2 s venkovním bazénem, užitná plocha domu činí 360m2. 1.nadzemní podlaží se sestává z předsíně, dvou místností, sociálního zázemí s kuchyňkou, schodištěm se poté dostaneme do druhého podlaží, kde jsou další dvě místnosti, druhé sociální zázemí a kuchyně, u které je vstup na balkon, z kterého je nádherný výhled na okolí a Prahu. Dalším schodištěm se dostaneme do posledního podlaží, kde je otevřený prostor nabízející různé možnosti využití jako dětské pokoje, herna, atp. Vedle hlavního vchodu do domu je pak vstup do skladu, kde je možno vybudovat například wellness, je zde též menší sklepní prostor. V zadní části domu je pak garáž pro jedno auto navazují na obecní komunikaci. V místě je stavební uzávěra, v okolí je místní sad a chatová či rezidenční výstavba. Velmi dobrá je též dostupnost – několik minut pěšky o zastávky tramvaje – Trojská, jež vás dopraví za 4 minuty na metro C – Kobylisy.
Vytápění momentálně zajišťují krbová kamna a elektrické přímotopy. Odpadní ovdy jsou svedeny do jímky. Dům je prostý jakýchkoliv právních vad. Ideální k rodinnému bydlení či jako kombinace bydlení a podnikání.

Celková cena:12 950 000 Kč za nemovitost, včetně provize

Stavba:Cihlová
Stav objektu:Velmi dobrý
Poloha domu:Samostatný
Typ domu:Patrový
Plocha zastavěná:140 m2
Užitná plocha:360 m2
Plocha podlahová:360 m2
Plocha pozemku:491 m2
Sklep:
Garáž:
Voda:Dálkový vodovod
Odpad:Jímka
Energetická náročnost budovy:Třída D - Méně úsporná č. 78/2013 Sb. podle vyhlášky
Vybavení:Částečně

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PROHLÍDKU PIŠTE NA EMAIL ,ZANECHTE I KONTAKT .
TATO NABÍDKA NEPLATÍ PRO RK

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej