Popis
Kompletně zařízená rekreační chata s pozemky, bazénem a hřištěm v romantickém prostředí uprostřed lesů, bublajících potůčků a rybníků plných ryb a lesů plných hub ve Stanovicích u Nové Cerekve!
Stanovice u Nové Cerekve je vesnice, část městyse Nová Cerekev v okrese Pelhřimov. Nachází se asi 2,5km na severovýchod od Nové Cerekve.
Rekreační chata č. ev. 15 na pozemku parc. č. 44 je zděná nepodsklepená přízemní stavba se sedlovou střechou s částečně účelově využitým podkrovím.
Chata byla postavena v roce 1976, je průběžně udržovaná a je v dobrém stavu.
V 1. NP je vstupní veranda, pokoj i kuchyňka se schody do podkroví, koupelna s WC a sklad se samostatným vstupem. V podkroví je ložnice s přístupem na balkon.
Základy jsou betonové prokládané kamenem, zdivo cihelné, strop dřevěný. Krov je dřevěný sedlový, střecha je kryta eternitovými šablonami, klempířské konstrukce jsou úplné z pozinkovaného plechu. Schodiště je dřevěné. Omítky jsou štukové. Podlahy v pokoji a podkroví mají krytinu z PVC, v kuchyňském koutě a koupelně je keramická dlažba, na verandě a ve skladu je betonová podlaha.
Okna jsou dřevěná jednoduchá s okenicemi, v koupelně jsou luxfery. Vstupní dveře jsou palubkové, vnitřní, plné, hladké. Koupelna má obezděnou smaltovanou vanu, umyvadlo, záchod s horní nádržkou a okolo vany je keramický obklad. V kuchyňském koutě je sporák na uhlí. V chatě jsou provedeny rozvody elektřiny, vody a kanalizace. Ohřev vody je bojlerem umístěným v koupelně.
1. NP - Zastavěná plocha: 47, 91m2, konstrukční výška: 2, 55m2
Podkroví – Zastavěná plocha: 35,55m2, konstrukční výška: 3,05m2
Celková výměra pozemků: 744m2


Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej