Popis
, Zprostředkujeme Vám prodej novostavby rodinného domu o dispozici 4+kk v příjemné části obce Labské Chrčice.
Labské Chrčice se nachází východně od Kolína a západně od Pardubic. Výborné spojení je do Týnce nad Labem pouhých 5 minut autem. Do Kolína, Přelouče a Kutné Hory je to 15 minut, na dálnici D11 pouhých 10 minut cesty autem. Díky blízké dálnici D11 je dojezdový čas do Prahy 50 minut a Hradce Králové 40 minut.

Technické specifikace rodinného domu:
Typ rodinných domů – bungalov (RD není podsklepen, je přízemní a má valbovou střechu, parkovací stání pro osobní automobil bude na pozemku).
Inženýrské sítě k domům – v okolí pozemku se nachází sítě – elektro, kanalizace, vodovod a veřejné osvětlení, stavba napojena na obecní vodovod a rovněž napojena na obecní kanalizaci. Dům je vytápěn podlahovým vytápěním. Zdrojem topné vody je elektrický kotel.
Dům má obdélníkový půdorys, je zděný z pórobetonových tvárnic. Fasáda domu je opatřena kontaktním zateplovacím systémem tl. 140mm a vrchní vrstvou tenkovrstvé silikonové omítky.

Základy: Betonové monolitické pasy + ztracené bednění
Obv. zdivo: Pórobetonové tvárnice Hebel, tl. 250mm + EPS tl. 140 mm
Příčky: Příčkové tvárnice Hebel, tl. 100 mm
Podlahy: Tepelná izolace EPS tl. 120 mm, beton vč. podl. vytápění tl. 55mm, nášlapná vrstva podlahy (lepený vinyl, ker. dlažba…)
Strop: Zavěšený SDK podhled na nosné konstrukci střechy (dřevěné styčníkové vazníky) + min. vata tl. 300 mm
Střecha: Valbová, tašková krytina
Okna: Plastová, izolační trojsklo, vnější antracit, vnitřní bílá
Vnější plochy: Kolem domu a v místě pro parkování osobního automobilu na pozemku bude provedena zpevněná plocha
Oplocení: Oplocení do ulice – ocelové sloupky, pletivo. Výška oplocení cca 1,6 m nad terén. Pozinkovaná vrata a vrátka. Oplocení k sousedům – ocelové poplastované sloupky a pletivo. Výška 1,6 m.

Rodinný dům v Labských Chrčicích splňuje představy o moderním a komfortním bydlení. Primárním cílem bylo vybudovat prostředí pro harmonické bydlení, které je vhodné především pro mladé rodiny s dětmi.

K nastěhování 11/2019

S financování této nemovitosti Vám rádi pomůžeme. V případě zájmu o více informací, či zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 27094. Energetický štítek: B (2 kWh/m2/rok).

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej