Popis
Cena je včetně právních i finančních služeb, Zprostředkujeme Vám prodej rodinného domu ve velmi vyjímečné lokalitě. Patrový rodinný dům se nachází pod Chvalskou tvrzí v ulici na Babyku a nabízí naprosté soukromí s nádherným výhledem. Dispozice 5+1 dělá dům prostorným i pro větší rodinu. V přízemí nalezneme vstupní chodbu, koupelnu s WC, technickou místnost, pracovnu (možnost pokoje), obývací pokoj s francouzským oknem, kuchyň, v prvním patře druhou koupelnu s rohovou vanou, a tři pokoje (dětský pokoj, ložnice a nyní třetí pokoj jako veliká šatna). Zahrada kolem domu je o velikosti 246 m², příjemný prostor s krásným výhledem do okolí, díky vyšší poloze domu.

Užitná plocha jednoho patra rodinného domu je 61 m², celková 122 m² + balkóny.

Technické informace k domu: Dům z roku 2008 je založen na pískovcové skále na základových pásech, tj. železo - betonová základová deska, hydroizolace, na izolaci založeno zdivo. Podlaha - železobetonové armované plovoucí desky na 200mm polystyrenu. Stropy - železo-betonová deska izolována z obou stran v celé ploše 200 mm. Střecha - betonové tašky, izolace skelná vata 200mm, sádrokarton.

Krbová vložka má teplovzdušné rozvody, které jsou vyvedeny do obývacího pokoje, do 1 patra a to do šatny, ložnice, pokoje v 1 patře a na předsíň v 1 patře. Kuchyň je vybavena odsáváním, myčkou, sporákem (plyn, elektřina) a lednicí. Pod schodištěm v přízemí je umístěno WC s malým umyvadlem. V koupelně v přízemí je sprchový kout, umyvadlo, plynový kotel Junkers, nepřímoohřívaný zásobník vody cca 120 litrů a pračka, na stěně je umístěn topný žebřík. V koupelně v prvním patře je rohová vana umyvadlo, WC, v obou koupelnách jsou pod dlažbou instalovány elektrické topné rohože. Na balkoně u pokoje v 1patře je dlažba a na balkoně u ložnice je ocelová konstrukce na nosnících, kde je podlaha tvořena prkny. Dům je kolaudován, garáž nebyla dostavěna. V garáži jsou již koupena elektrická sekční vrata s dálkovým ovládáním. Původně uvažovaný vinný sklípek před domem na východní straně mezi opěrnou zdí a domem je v hrubé stavbě stejně jako garáž. Ev. číslo: 27438. Energetický štítek: D

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej