Popis
Nabízím pronájem karavanů, mobilních domů, pokojů 2 lůžka, pozemků pro parkování a kempování. Karavany, mobilní domy a pokoje jsou kompletně zařízené (nábytek,spotřebiče) a vybavené včetně nádobí, lůžkovin, saponátů, toal.papíru apod.. Ke karavanům a mobilní domům
patří pozemek kolem cca 20-200 m2 zahradní posezení (stolek, křesla,slunečník,lehátko,malý gril,sušak na pradlo). V objektu je možné zdarma využít velký gril,spol.ohniště,hraci a sportovní koutek,společenské hry,zahradní solární sprchu,sportovní využití,parkování na oploceném pozemku pro 1 auto zdarma. Houbaření, rybaření, cykloturistika v okolí nebo klid a soukromí na našem ostrově naproti objektu. Řeka Sázava cca 100m. Dobrý spoj do centra Prahy cca 40 min. autobusem nebo vlakem. V okolí cca 300m jsou restaurace a cukrárna. Malý kiosek se smíšeným zbožím v našem objektu. Cena za pronájem karavanu pro 2 osoby je 350,- Kč a pro 3 osoby je 550,- Kč za noc. Mobilní dům 1.000- 1.300,- Kč za noc. Pokoj 700,- noc. V ceně není spotřeba energie,vody a PB. Stanování 50,- za noc, parkování obytného vozu,karavanu 120,- za noc, osoba 50,- za noc. Pronájem ostrova dle dohody. Při rezervaci pobytu požadujeme zálohu.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Pronájem domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej