Popis
Na základě přímé dohody s majiteli pozemku, nabízíme krásný rovinatý pozemek v Obci Ondřejov část Třemblat s nádherným výhledem do širokého okolí (přírody). Pozemek má výměru 2 765m2 a je obdélníkového tvaru. Dle platného územního plánu obce Ondřejov, je pozemek vedený jako zastavitelné území. Jeho kratší část přiléhá k nezpevněné cestě, která je v obecním majetku a výhledově bude zpevněna. Pozemek se nachází dle platného územního plánu v zoně zastavitelného území. Umožňuje krásný výhled do kraje a bezprostřední kontakt s přírodou, nedaleko je Hrusický potok a malý rybník. Je podána žádost o elektrickou přípojku. V obci je zavedena voda i kanalizace. Na pozemku je možné umístit vrt a domácí čističku odpadních vod s nízkou ekonomickou náročností. Pozemek je ideální pro velkorysé rodinné bydlení s širokou možností využití rozlohy pozemku. V obci Ondřejov je veškerá občanská vybavenost – školka, škola, kroužky pro děti, obchod, restaurace, pošta.
Spojení s Prahou zajišťuje přímý autobus, dálnice D1 je dostupná přes výjezd na Mirošovice. Pozemek doporučujeme pro jeho výhodnou cenu, velkou rozlohu a krásnou polohu na kraji obce.
Hypotéku Vám rádi vyřídíme. S jakýmikoli dotazy nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej pozemků objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej