Popis
Exkluzivní příležitost koupě rodinného domu v Mnichovicích u Vlašimi, který je letos čerstvě zkolaudován. Dispozice 4+kk nabízí obývací pokoj propojen s jídelnou, kuchyní a terasou. Dále ložnice, dva dětské pokoje, koupelnu, toaletu, komoru a také velkorysou garáž s dílnou o rozměru 53,5m2, která je koncipovaná tak, že se do ní dá zaparkovat i traktor. Na garáž navazuje technická místnost, kde je umístěn kotel , vodárna a bojler. Nyní je zde dokončená kompletní kuchyň včetně lednice a mrazáku, což se dá využít při zabíjačce, či sezonním zavařování. Dům je umístěn v klidné lokalitě bez přímých sousedů.
Topení zajišťuje elektrokotel, voda ze studny, odpad řešen čističkou odpadních vod. V obci nalezneme prodejnu potravin, kulturní dům s restaurací, fotbalové hřiště, tenisový kurt, dětské hřiště, přírodní koupaliště, hasičskou zbrojnici a knihovnu. V obci to žije, je zde například Sbor dobrovolných hasičů, Myslivecké sdružení Hubert. Pořádá se tu hasičský ples, hospodyňský ples, super klání ve stolním tenise mezi Mnichovicemi a Javorníkem, jirkyáda, dětský den na hřišti, dětský rybářský den, pálení "čarodějnic", turnaj v malé kopané, turnaj v nohejbalu, výlov rybníka, vánoční turnaj ve stolním tenise, Silvestrovský pochod na Javornickou Hůru, Silvestr v místní restauraci.
Základní a mateřská škola například v nedalekých Čechticích nebo Zdislavicích, jinak samozřejmě také ve Vlašimi. Autobus několikrát denně.

Nenechte si ujít tuto výjimečnou nabídku prodeje novostavby v Mnichovicích.
Domluvte si prohlídku. Volejte kdykoliv!
En. náročnost b.: B - Velmi úsporná (0.5 kWh/m2 za rok)
Cena: + provize RK, včetně právního servisu.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej