Popis
Prodej prostorově velkoryse řešeného přízemního rodinného domu s velkým podkrovním prostorem 240 m2 v obci Kamenice, část Kamenička, okres Jihlava, kraj Vysočina. RD nyní disponuje bytem o velikosti 4+kk (3,5+1). Obytný prostor působí velmi prostorně a vzdušně, lze ho rozšířit v přízemí a zejména o půdní vestavbu. Celkový stav dobrý, obyvatelný a funkční, vhodný k rekonstrukci a přestavbě podle vlastních požadavků. Nabízí se široké spektrum využití: jedno a vícegenerační, bytový dům se 3 až 6 bytovými jednotkami, dům pro seniory, pro podnikání, živnost, apod. Příjezd k objektu po asfaltové cestě. Příslušenství tvoří garáž, prosklenná uzavíratelná veranda, pozemek za RD, dvě zastřešené terasy pro posezení, skladovací prostory, malá dílna, venkovní parkovací stání s vjezdem a okrasná předzahrádka je v užívání od obce.
Budova je zděná z pálených cihel, postavena byla v r. 1977, hlavní rekonstrukce probíhaly od r. 2004 doposud. Střecha sedlová, krytina osinkocementová vlnovka, krov je ve velmi dobrém stavu, podlahy betonové obložené PVC nebo dlažbou, většina oken včetně verandy je tvořena novými plastovými okny a část oken je dřevěných zdvojených, hlavní vchodové dveře jsou nové plastové celoprosklené, interiérové dřevěné plné a prosklené.
IS: elektro rozvod 220 a 380V dvoutarifní (nízký a vysoký), veřejná pitná voda a kanalizace, ústřední plynové vytápění, instalovaný krb, ohřev vody zajišťuje elektr. bojler 120 l, připojení k internetu. Rozvod TV signálu koaxiálním kabelem. Možnost zřízení pevné telefonní linky.

Interiér : z ulice vcházíme do prosklené verandy 24 m2, dále zádveří s předsíňovou stěnou 2,7 m2, předsíně 8,6 m2, vlevo vstup do garáže. Z předsíně vpravo vejdeme do kuchyně 25,6 m2, vpravo je vstup do samostatné ložnice 21,4 m2 pro zachování soukromí. Vedle kuchyně je široký průchod do největší místnosti, kterou je obývací pokoj 29,3 m2. Z obývacího pokoje vlevo je bývalý dětský pokoj 20 m2, vpravo je spojovací chodba 7 m2, se vstupy do koupelny 6,5 m2, samostatné toalety 1,7 m2 a zadní zádveří 5,2 m2 se vstupem do menšího pokoje 8 m2.
Vybavení: v kuchyni je velká kuchyňská linka ve tvaru písmene L, délka pracovní desky 4,3 m, stav KL dobrý, el. sporák se sklokeramickou deskou, příprava pro digestoř s odtahem do komína, instalace pro plynovou desku (přívod). V obývacím pokoji je nízká stěna a vstup na krytou venkovní terasu 12 m2 a pozemek. V ložnici je snížený strop 2,5 m. Prostorná koupelna disponuje standardní vanou, sprchovým koutem, 2 umyvadly a koutem pro pračku. Garáž o výměře 25,5 m2 s velkým regálovým systémem a závěsnými policemi, dále je vstup do dílničky 2,6 m2 s instalovaným plynovým kotlem.
Podlahová plocha bytu o celkové výměře 160 m2, celková užitná plocha včetně příslušenství a půdního prostoru je 460 m2, zastavěná plocha budovy je 242 m2, zahrada má výměru 130 m2, předzahrádka s vjezdem v užívání 119 m2, celková plocha pozemků je 503 m2, z toho v OV 384 m2.
Okolí je plné zeleně. Obec Kamenička má

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej