Popis
v RD dvě samostatné BJ, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně možnou koupi zděné dokončené dvougenerační novostavby rodinného domu z r .2014 v obci Prostiboř , okr.Tachov. RD je postaven na kopci a je z něho krásný rozhled do daleka. Dům s prvním nadzemním podlažím a obytným podkrovím obsahuje dvě bytové jednotky 3+kk o celkové podlahové ploše 129 m čtv. , každá s vlastním vchodem, lze propojit, s krásnou vyvýšenou dřevěnou terasou, po celé délce domu, zakrytou přesahem střechy, se stylovým zahradním nábytkem. Cena za nemovitost zahrnuje i nábytek a vybavení, které vidíte na fotografiích v inzerci.
Hypoteční servis pro financování koupě je pro vás připraven, využijte mých 15 letých zkušeností a znalost nabídky bank napříč trhem, umím ještě zafinancovat celou kupní cenu při splnění bonitních podmínek.
Pozemek má rozlohu cca 1 600 m čtv., včetně zastavěné části, je oplocen, zatravněn, osázen keři.
Technické náležitosti: voda vrtaná studna, odpady ČOV, vytápění elektrické přímotopy + krbová kamna, střecha betonová taška, ohřev vody el.bojler, instalována 2x kuchyňská linka se spotřebiči včetně myčky nádobí, dům zateplen polystyrenem tl.10 cm - PENB třída B velmi úsporná, dřevěná terasa se zábradlím a zastřešením, parkování auta na vlastním pozemku, štěrkové zpevněné plochy a příjezdová cesta.
Dispozice každého bytu: 1.NP: zádveří, obývací pokoj s kuchyní, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, obytné podkroví: dva pokoje.
Nemovitost skýtá možnost klidného dvougeneračního bydlení nebo spojení vlastního bydlení s pronájmem druhého bytu /nyní bezproblémově pronajímáno, lze převzít nájemníky/, a to vše v krásném a čistém klimatu bez průmyslových zplodin. Cyklostezka č. 2209 a 2211, nadmořská výška cca 430 m n.m. .
V místě je částečná občanská vybavenost /obchod,obecní úřad/, lékař, velké obchody a ostatní vybavenost ve Stříbře /14 km/, Kladrubech /10 km/, Tachově /27 km/ nebo v Plzni /44 km/, na dálnici D5 8 km. Pracovní příležitosti jsou zejména v uvedených městech , nejblíže velké průmyslové zony Ostrov u Stříbra /16 km/ nebo Nová Hospoda u Boru /18 km/, vše na trase dálnice D5.
Více informací k této vyjímečné nabídce bude sděleno osobně na prohlídce , kterou si sjednejte výhradně na telefonu makléřky, v případě e-mailového kontaktu uvádějte vaše jméno a telefonní číslo.Dočasně prosím o kontakt SMSzprávou, ozvu se zpět do 24h, Ev. číslo: 623963. Energetický štítek: B (108 kWh/m2/rok).

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej